AKADEMIA WIEDZY

AKTUALNOŚCI


Szanowni Państwo, wznawiamy zajęcia stacjonarne na studiach podyplomowych "Wspomaganie rozwoju i edukacji osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz Zespołem Aspergera".

Czytaj więcej

Rozdanie dyplomów studentom na kierunku "Wspomaganie rozwoju i edukacji osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz Zespołem Aspergera"

Czytaj więcej

Zapraszamy studentów studiów podyplomowych do logowania się na naszej platformie MOODLE.

Czytaj więcej

Rozpoczynamy e-zajęcia na studiach podyplomowych. Na naszej stronie znajdziecie Państwo link do moodle. Zostały tam opublikowane materiały do zjęć oraz informacje o formach zaliczenia zajęć na platformie moodle.

Czytaj więcej

W związku z sytuacją sanitarno-epidemiologiczną w kraju, zajęcia stacjonarne na studiach podyplomowych zostały zawieszone. Przechodzimy na system zdalnej edukacji. W najbliższym czasie otrzymają Państwo wiadomość e-mail o sposobie realizacji zajęć na platformie moodle.

Czytaj więcej

AKADEMIA NAUCZYCIELA


AKADEMIA BHP


AKADEMIA ROZWOJU ZAWODOWEGO


O AKADEMII


O AKADEMII
„Akademia Wiedzy”
Jesteśmy placówką o zasięgu ogólnopolskim. Głównym celem naszej działalności jest umożliwienie rozwoju oraz zdobywanie wiedzy, kształtowanie umiejętności i rozwoju uzdolnień, w szczególności z uwzględnieniem wymogów rynku pracy.
Dokładamy wszelkich starań, aby proponowane formy szkolenia były najlepsze i zadowoliły najbardziej wymagających klientów. Wszyscy zapraszani do współpracy wykładowcy prezentują najwyższe umiejętności teoretyczne, jak i praktyczne. Każdy z nich posiada duże doświadczenie w zakresie prowadzenia zajęć oraz w przygotowaniu autorskich programów szkoleniowych.

KONTAKT


  • Kujawsko-Pomorskie, Poland