Nasze badania

10 lat minęło

promocja
10 listopada 2014 r. obchodziliśmy 10-lecie powstania placówki.

Wizyta studyjna w Wilkowicach

Dnia 17 czerwca 2015 r. byliśmy z wizytą u Marka Zapieca w Szkole Podstawowej w Wilkowicach.

Wizyta studyjna w Piotrkowie Kujawskim

W dniu 23 maja 2014 roku mieliśmy okazję odbyć kolejną wizytę studyjną. Dzięki gościnności Pani Renaty Woźniak odwiedziliśmy przedszkole w Piotrkowie Kujawskim.

Wizyta studyjna w Osięcinach

W dniu 15 listopada 2013 roku gościliśmy w Szkole Podstawowej w  Osięcinach. Na spotkanie przybyło blisko 50- ciu dyrektorów różnych typów  szkół i placówek oświatowych z powiatów: aleksandrowskiego, rypińskiego, lipnowskiego, golubsko-dobrzyńskiego, włocławskiego i radziejowskiego. Dyrektor Andrzej Polaszek zaprezentował zebranym informacje o warunkach lokalowych, wyposażeniu w pomocach dydaktycznych, przedsięwzięciach i innowacjach pedagogicznych prowadzonych przez nauczycieli oraz licznych sukcesach uczniów osiąganych na konkursach, olimpiadach przedmiotowych i zawodach sportowych. W drugiej części zaprezentowany został‚ materiał‚ na  temat planowanych zmian do ustawy Karta Nauczyciela. Następnie dyrektorzy zwiedzili szkołę™. Byli między innymi w niektórych klasach, bibliotece, pokoju nauczycielskim i świetlicy. Spotkanie zakończyła wymiana doświadczeń przy filiżance kawy.

Wizyta studyjna w Lipnie

12 czerwca 2013 r., gościliśmy w Przedszkolu Miejskim nr 4 im. Czesława Janczarskiego w Lipnie. Inspiracją…do naszej wizyty w przedszkolu była uroczystość nadania imienia Przedszkolu Miejskiemu Nr 4 w Lipnie oraz ufundowanie sztandaru. Przedszkole Miejskie nr 4 im. Czesława Janczarskiego w Lipnie jako jedno z niewielu posiada własny sztandar. Pani dyrektor Jolanta Wenderlich oprowadziła nas po obiekcie i odpowiadała na zadawane pytania.

Wizyta studyjna w Choceniu

W dniu 17 października 2012 r., gościliśmy w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Choceniu. Gimnazjum w Choceniu podobnie jak inne gimnazja powstało po ostatniej reformie oświaty. Początkowo funkcjonowało w obecnej siedzibie Szkoły Podstawowej w Choceniu. Wkrótce jednak dzięki zaangażowaniu władz gminy oraz dyrekcji szkoły, powstał‚nowy budynek gimnazjum. Dyrektor Leszek Skalski ugościł nas i oprowadził po całym obiekcie, włącznie z nowo oddaną do użytku halą… sportową.

Studia Podyplomowe

Galeria

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.