10 lat minęło

promocja
10 listopada 2014 r. obchodziliśmy 10-lecie powstania placówki.

Oferta kompleksowego wspomagania

Szkoły - placówki, które zdecydują się na taki rodzaj współpracy z Akademią Wiedzy – Niepubliczną Placówką Doskonalenia będą mogły, w zależności od swoich potrzeb, oczekiwań i możliwości, wybrać jeden z wielu sposobów realizacji indywidualnej ścieżki rozwoju szkoły. Zaplanowane w niej zajęcia prowadzone będą w formie szkoleń stacjonarnych i konsultacji e-learningowych. Wsparcie dla nauczycieli we wdrożeniu działań zapisanych w planie wspomagania szkoły do praktyki szkolnej prowadzone będzie przez koordynatora wspierającego szkołę we wdrażaniu indywidualnej ścieżki rozwoju.

W tabeli prezentujemy jeden z wielu możliwych wariantów wdrażania indywidualnej ścieżki rozwojowej szkoły.

pdf Zobacz propozycję wsparcia.

W celu zgłoszenia szkoły/placówki do udziału w opisanej wyżej formie doskonalenia należy wypełnić formularz zgłoszenia i przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  . W odpowiedzi na zgłoszenie nawiązemy kontakt z osobą wskazaną w formularzu i uzgodnimy zasady współpracy. 

word Pobierz formularz zgłoszenia.

Potrzebujesz dodatkowych informacjitel: 501537115

e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Studia Podyplomowe

Galeria

Gościmy

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.